Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı


Yayın Tarihi: 14/02/2019 15:34

Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 13/02/2019 tarihinde Valilik Toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya Vali İsmail Ustaoğlu’nun yanı sıra Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Tuncel, Vali Yardımcısı Ayhan Durmuş, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Grup Başkanımız Uzm. Dr. H. Çetin KETENCİ ile bağımlılıkla mücadelede görevli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 

Trabzon’da bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Vali Ustaoğlu, “ Yapılan sunumlarda kurumlarımızın uyuşturucu ile mücadele kapsamında önemli çalışmalar yaptığını görüyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi bu uyuşturucu illetine karşı mutlaka eğitmemiz gerekiyor. Bundan sonra da gençlerimizin ve çocuklarımızın zararlı alışkanlıklardan, bağımlılık yapıcı maddelerden korunması amacıyla uyuşturucu kullanımı tamamıyla bitirene kadar mücadelemizi büyük bir azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.
 
Gerçekleştirilen toplantıda uyuşturucu ile mücadele kapsamında ildeki kamu kurum ve kuruluşlarının 2018 yılı yaptıkları çalışmaları içeren bir sunum yapılarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

EKLER